1885–1936
31
179 %
130 000 Kč
850 000 Kč
1915
olej na plátně
94,5 x 82,5 cm
Signatura: signováno na rubu vlevo dole 1915 E. Pittermann
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1917
olej, lepenka
48 x 70 cm
Signatura: sign. PD 1917. E. Pittermann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |