1885–1936
31
179 %
130 000 Kč
850 000 Kč
malba tuší
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: UD E. Pittermann, na rubu E. Pittermann-Longen
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Emil Artur Longen, PD 1924 v tisku
1922
litografie
46 x 34,5 cm
Signatura: PD E. A. Longen, LD Berlin 1922
1924
litografie
34 x 25 cm
Signatura: LD Emil Artur Longen v tisku, PD 1924.
olej, katon
43 x 35 cm
Signatura: PD E. Pitterman 1923
litografie
49 x 36 cm
Signatura: E. A. Longen v tisku
1917
kvaš
49 x 64 cm
Signatura: E. Pittermann 1917
1922
litografie
49 x 36,5 cm
Signatura: E. A. Longen
1922
litografie
50 x 36 cm
10 ručně kolorovaných litografií
24 x 17,5
Signatura: PD E. A. Longen
1922
litografie
45 x 34,5 cm
40 x 32 cm
Signatura: PD E. Pittermann