1891–1976
130
120 %
500 Kč
12 000 Kč
27,2 x 22,8 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
13 x 9,4 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 17 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 19 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
22 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
44 x 30 cm
Signatura: E. M.