1901–1984
961
133 %
717 Kč
110 000 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
litografie, dřevoryt
18,5 x 11 / 6 x 8 cm
Signatura: 2 x D monogram CB v tisku
dřevoryt, suchá jehla
11,5 x 6,5 / 6 x 3,5 cm
Signatura: UD C. Bouda, PU monogram CB v tisku
suchá jehla 85/100
16 x 9,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku
tisk
30,5 x 19,5 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
akvarel
19,5 x 34,5 cm
Signatura: PD C Bouda