1844–1910
cca 1890
olej na dřevěné desce
15,5 x 42,5 cm
Signatura: signováno monogramem LD B. K.
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
57 x 78 cm
Signatura: sign. PD Beneš Knüpfer Roma
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska (holandská mříž)
55 x 117 cm
Signatura: sign. PD B. Knüpfer
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD B.K.
Vyvolávací cena: | 86 000 Kč |