1844–1910
kolem 1900
olej, plátno, rentolováno
96 x 85 cm
Signatura: sign. PD B. Knüpfer
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, dřevěná deska
31,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. LD B. Knüpfer
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
38 x 87 cm
Signatura: sign. LD Beneš Knüpfer Roma
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
po roce 1905
olej, plátno
46 x 36,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |