1844–1910
14
114 %
360 000 Kč
olej, plátno
56,5 x 112,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
39 x 31,5 cm
Signatura: LD B. K.
18,5 x 40 cm
Signatura: B. Knüpfer v tisku
17 x 10 cm
Signatura: nesignováno