1844–1910
14
114 %
360 000 Kč
kolem 1900
olej, plátno, rentolováno
96 x 85 cm
Signatura: sign. PD B. Knüpfer
olej, dřevěná deska
31,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. LD B. Knüpfer