1935–2004
41
120 %
500 Kč
700 Kč
17 x 17,5 cm
Signatura: PD Bape
22 x 18,5 cm
Signatura: PD Bape
15 x 25 cm
Signatura: PD 2 x Bape
13 x 23,5 cm
Signatura: PD Bape
kresba tuší, akvarel
16 x 28,5 cm
Signatura: PD Bape 85
kresba tuší, pastel
18 x 20,5 cm
Signatura: PD Bape
tisk, akvarel, fixa
23,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Bape v tisku
olej, karton
22,5 x 17,5 cm
Signatura: PD J. Bartoš
olej, karton
22,5 x 17,5 cm
Signatura: PD J. Bartoš