1935–2004
41
120 %
500 Kč
700 Kč
13,5 x 22 cm
Signatura: PD Bape
10 x 10 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, koláž
9,5 x 21,5 cm
Signatura: neznačeno
12 x 10 cm
Signatura: neznačeno
24 x 19,5 cm
Signatura: LD Bape
13 x 18 cm
Signatura: LD Bape
21,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Bape
18 x 15 cm
Signatura: PD Bape
26 x 19 cm
Signatura: PD Bape
15,5 x 22 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, fix, pastel
21,5 x 31 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, fix, pastel
21,5 x 31 cm
Signatura: PD Bape