1919–1998
34
118 %
29 000 Kč
425 Kč
130 000 Kč
akryl, sololit
49 x 59 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 91
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
32,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 93
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, dřevo
21 x 28,5 cm
Signatura: sign. LN Paderlík, PN 61