1919–1998
34
118 %
29 000 Kč
425 Kč
130 000 Kč
suchá jehla 70/100
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Paderlík 89
suchá jehla 70/100
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Paderlík 89
linoryt, akvarel 22/30
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Paderlík 64
litografie 133/150
v 22 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Paderlík
koláž - proláž, kvaš, tuš, tužka
v 12,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 15/200
29 x 50 cm
Signatura: PD Paderlík 58
olej, sololit
45,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Paderlík 63
akryl, sololit
49 x 59 cm
Signatura: PD Paderlík 91
litografie
20 x 21 cm
litografie
26,5 x 19 cm
barevná litografie 138/200
30 x 46 cm
Signatura: Paderlík 59
lavírovaná kresba tuší, karton
40 x 55 cm
Signatura: LD Paderlík 72