1919–1998
34
118 %
29 000 Kč
425 Kč
130 000 Kč
lavírovaná kresba tuší, karton
20 x 50 cm
Signatura: Paderlík 1.5.60
litografie
30 x 17 cm
litografie
29 x 19 cm
litografie
23 x 22 cm
grafický list 9/200
32 x 47 cm
Signatura: PN Paderík 59
tuš, akvarel
22 x 22,5 cm
Signatura: Paderlík
43 x 33 cm
Signatura: PN Paderlík