1919–1998
34
118 %
29 000 Kč
425 Kč
130 000 Kč
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
34 x 43 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 62
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |