1919–1998
34
118 %
29 000 Kč
425 Kč
130 000 Kč
olej, sololit
v 93,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: PD Paderlík 77
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, sololit
45,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
45,5 x 46,5 cm
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akryl, sololit
49 x 59 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 91
olej, sololit
32,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 93
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, dřevo
21 x 28,5 cm
Signatura: sign. LN Paderlík, PN 61
akryl, sololit
30 x 40 cm
Signatura: Paderlík 86
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1965
olej, dřevo
38 x 43 cm
Signatura: sign. PD Paderlík
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, sololit
55 x 80 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 92
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2. pol. 60. let 20. století
olej, sololit
23 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Paderlík
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
34 x 43 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 62
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |