43
109 %
75 000 Kč
325 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu 1993 Střížek Antonín
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
2008
olej, plátno
89,5 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 2008, na rubu Antonín Střížek 2008
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2014
olej, plátno
135 x 110 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 14, Antonín Střížek 14 na rubu
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |