1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
1987 - 2007
3 x akryl, plátno
130 x 70, 130 x 100, 130 x 85
Signatura: sign. LD Málek II 1987 - IV 2007, LD Málek V 2004 - IV 2007, LD Málek II - V 007
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
91 x 57 cm
Signatura: sign. LD Málek 5. 69
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, desky
120 x 57 cm
Signatura: sign. PD Málek - 1967
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, vrypy, sololit
91 x 64 cm
Signatura: sign. UD Málek V. 69, na rubu na štítku Antonín Málek
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, sádra
28 x 18 cm
Signatura: na rubu Málek 1964 - jaro - zima