1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
akryl, sololit
34 x 26,5 cm
Signatura: sign. DU Málek VII. 71
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
57 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 15. XI. 57
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
asambláž, olej, laky, dřevěná deska
30 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 1963
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |