1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
kombinovaná technika č. 12
v 28 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Málek 62
akryl, karton, sololit
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Málek III. 83
akryl, olej, plátno
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Málek VI. 2000 – II. 2001
kombinovaná grafická technika č. 5, papír na kartonu
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Málek VIII. 62
kombinovaná technika č. 9, papír na kartonu
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Málek 62
kombinovaná grafická technika č. 8, papír na kartonu
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Málek VII. 62
1987 - 2007
3 x akryl, plátno
130 x 70, 130 x 100, 130 x 85 cm
Signatura: LD Málek II 1987 - IV 2007, LD Málek V 2004 - IV 2007, LD Málek II - V 007
stukturální grafika, lept č. 28
23 x 16 cm
Signatura: PD Málek 1963
aktivní grafika, papír na kartonu
51,5 x 14 cm
Signatura: LD Málek 1964
28,5 x 20,5 cm
Signatura: LD Málek 62
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Málek VII. 62
22 x 16,5 cm
Signatura: PD Málek VIII. 62