1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
olej, písky, textil, plátno
v 42 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Málek 1962, na rubu Málek 1962 / Málek I–II 1962
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kovový reliéf, dřevěná deska
v 37,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Málek IX. 03
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
reliéf, kombinovaná technika, dřevěná deska
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 2 × Málek / 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 36,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Málek II. 93–96 – II. 2005
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akronex, barva, deska
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu 3× Málek jaro 1961
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, olej, lazura, deska
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Málek V. 69, na rubu Málek V. 69
v 77 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Málek VIII 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, karton, sololit
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Málek III. 83
akryl, sololit
v 34,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Málek Grenoble IV. 78
v 77 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Málek VIII. 76