1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
olej, písky, textil, plátno
v 42 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Málek 1962, na rubu Málek 1962 / Málek I–II 1962
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kovový reliéf, dřevěná deska
v 37,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Málek IX. 03
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
reliéf, kombinovaná technika, dřevěná deska
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 2 × Málek / 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, překližka
22,7 x 24,4 cm
Signatura: sign. LD monogram AM 1956
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
monotyp, E.A.
23 x 16 cm
Signatura: sign. PD Málek VIII. 1963
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |