1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
olej, písky, textil, plátno
v 42 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Málek 1962, na rubu Málek 1962 / Málek I–II 1962
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kovový reliéf, dřevěná deska
v 37,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Málek IX. 03
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
reliéf, kombinovaná technika, dřevěná deska
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 2 × Málek / 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akryl, olej, plátno
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Málek VI. 2000 – II. 2001
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, sololit
v 88,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD Málek V. - XII. 77
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, sololit
v 70,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Málek VII - XI 73
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, akronex, pigmenty, dýhy
v 35 ✕ š 171,5 cm
Signatura: na rubu Málek 62-63
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 3 x Málek / 61
kombinovaná technika, plátno
v 116 ✕ š 145,5 cm
Signatura: na rubu Málek VIII.–XII. 61
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, písky, textil, plátno
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD Málek 1962, na rubu Málek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
57 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 15. XI. 57
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
akryl, sololit
34 x 26,5 cm
Signatura: sign. DU Málek VII. 71
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, olej, laky, dřevěná deska
30 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 1963
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
50 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Málek, LN 14. XI 58
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
enkaustika, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 57
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |