1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
strukturální grafika, lept č. 29
23 x 16 cm
Signatura: PD Málek Antonín VIII. 63
strukturální grafika
23,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Málek VIII. 1963
kombinovaná technika, sololit
91 x 57 cm
Signatura: LD Málek 5. 69
strukturální grafika, perforace
15 x 28 cm
Signatura: PD Málek 1964
2002
olej, karton
19,5 x 57,5 cm
Signatura: LD Málek 2002
kombinovaná technika, kresba tuší, akvarel, otisk, papír
13 x 24,5 cm
Signatura: UD Málek 60
akryl, sololit
34 x 26,5 cm
Signatura: UD Málek VII. 71
olej, lepenka
57 x 47 cm
Signatura: na rubu Málek 15. XI. 57
akryl, olejová lazura, plátno
36,5 x 55 cm
Signatura: LD Málek III. - IV.76
akryl, olejová lazura, plátno
36,5 x 55 cm
Signatura: LD Málek III. - IV. 76
monotyp, E.A.
23 x 16 cm
Signatura: sign. PD Málek VIII. 1963
strukturální grafika, papír
26 x 17 cm
Signatura: Málek 1963