1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
akryl, olej, plátno
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Málek VI. 2000 – II. 2001
kombinovaná grafická technika č. 5, papír na kartonu
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Málek VIII. 62
kombinovaná technika č. 9, papír na kartonu
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Málek 62
kombinovaná grafická technika č. 8, papír na kartonu
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Málek VII. 62