1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, lepenka
42 x 30,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 46, na rubu Bělocvětov 1946
1964-1965
email, sololit, oboustranný obraz
120 x 85 cm
Signatura: PD Bělocvětov
kresba tuší, karton
35,5 x 90,5 cm
Signatura: UN Bělocvětov 75
36,5 x 21 cm
Signatura: LN Bělocvětov 63
24,5 x 20 cm
Signatura: LN Bělocvětov -74
29 x 19,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov
27 x 13 cm
Signatura: Bělocvětov - 74
akvarel
25 x 19 cm
Signatura: LD Bělocvětov
29,5 x 21 cm
Signatura: LN Bělocvětov
kresba tuší, karton
35,5 x 90,5 cm
Signatura: UN Bělocvětov 75