1938–1991
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, koláž, akvarel, lepenka
50 x 50 cm
50 x 50 cm
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
34,5 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
24 x 33 cm
Signatura: neznačeno