1938–1991
kresba uhlem
v 35 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Hajn
koláž, mačkaný pergamenový papír, tuš
v 33 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu Hajn
koláž, trhaný pergamenový papír, tuš
v 33 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu Hajn
v 33 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu Hajn
kresba uhlem
v 38 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD Hajn
kresba uhlem
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Hajn
oboustranná kresba uhlem
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Hajn
kresba uhlem
v 49 ✕ š 49,5 cm
Signatura: na rubu K (9) - 75 Hajn
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno