1911–1986
kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 13 cm
v 22 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko, na rubu 2 x autorské razítko
lept, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 33,5 cm
litografie
30,5 x 43 cm
Signatura: Alois Pitrmann, slepotiskové razítko, na rubu autorské razítko
litografie
29,5 x 43,5 cm
litografie
34 x 48 cm
Signatura: Alois Pitrman, slepotiskové razítko, na rubu autorské razítko
litografie
34 x 48 cm
Signatura: Alois Pitrmann, autorké slepotiskové razítko, na rubu autorké razítko
akvarel, tuš
60 x 28,5 cm
Signatura: Pitrmann 1953