1911–1986
kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 13 cm
v 22 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko, na rubu 2 x autorské razítko
lept, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 33,5 cm
1943 / 1970
grafický list
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Alois Pitrman 1970, UD monogram AP 1943 v tisku
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
v 9,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD monogram AP v tisku, PD autorské slepotiskové razítko
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD mnogram AP v tisku
10,5 x 21 cm
Signatura: LD autorské slepotiskové razítko, monogram AP v tisku
13 x 10 cm
Signatura: UD monogram P v tisku
11 ks původních litografií
35,5 x 50 cm
Signatura: 11 x PD autorské razítko, UD slepotiskové autorské razítko, monogram AP 1943 v tisku
litografie
30,5 x 43 cm
Signatura: Alois Pitrmann, slepotiskové razítko, na rubu autorské razítko
litografie
29,5 x 43,5 cm
litografie
34 x 48 cm
Signatura: Alois Pitrman, slepotiskové razítko, na rubu autorské razítko
litografie
34 x 48 cm
Signatura: Alois Pitrmann, autorké slepotiskové razítko, na rubu autorké razítko
akvarel, tuš
60 x 28,5 cm
Signatura: Pitrmann 1953