1911–1986
kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 13 cm
v 22 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko, na rubu 2 x autorské razítko
lept, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 33,5 cm
1912
litografie
30 x 21 cm
Signatura: Pittermann 1912
litografie
33,5 x 45 cm
litografie
31 x 42 cm
Signatura: nečitelně
litografie
16 x 18 cm
akvarel
64 x 84 cm
akvarel
64 x 84 cm