103
159 %
108 333 Kč
6 106 Kč
220 000 Kč
tisk, akvarel
v 17,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD A. Mikulka
tisk
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka
tisk
v 13 ✕ š 14 cm
Signatura: UD A. Mikulka
v 13 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka 73
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: LD A. Mikulka 72
olej, dřevěná deska
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka / 1980
tisk
42 x 30 cm (list)
Signatura: PD L. Mikulka 1985
kombinovaná technika, papír na kartonu
19 x 11 cm
linoryt, hedvábný papír
22,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka dnes 1972
tisk
12 x 16 cm
Signatura: neznačeno
tisk
18,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
13 x 7,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka