103
159 %
108 333 Kč
6 106 Kč
220 000 Kč
olej, lepenka
v 18 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka 2008
linoryt, pastelka
v 13,5 ✕ š 6 cm
Signatura: D A. Mikulka 1965
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: UD A. Mikulka 1965
v 21,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD A. Mikulka, 1965 v tisku
tisk
v 17 ✕ š 15 cm
Signatura: UD A. Mikulka 2003
tisk, pastelka
v 17 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka
grafický list
v 15,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD 1984 A. Mikulka
v 16,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD A. Mikulka, PD srpen 1968
v 10,5 ✕ š 12 cm
v 15,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka, UD 1977
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka 65
tisk, akvarel, ruční papír
v 10 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka