103
159 %
108 333 Kč
6 106 Kč
220 000 Kč
12,7 x 8 cm
Signatura: A. Mikulka
12,8 x 11,5 cm
Signatura: A. Mikulka
22,5 x 24,5 cm
Signatura: A. Mikulka 1974
olej na ultrafánu
20 x 16,5 cm
Signatura: na rubu Alois Mikulka 1975
olej, vosk
13,8 x 13 cm
Signatura: vzadu A. Mikulka
malba na skle
36 x 26 cm
25 x 16 cm
Signatura: Mikulka 1978
2000
olej, lepenka
42 x 60 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka "Tajemství" 2000
olej, lepenka
45 x 53 cm
Signatura: vzadu A. Mikulka 1998
kresba tužkou, papír
21 x 29 cm
Signatura: LU A. Mikulka 1996
tuš, akvarel, papír
30 x 42 cm
Signatura: PN A. Mikulka 2001