103
159 %
108 333 Kč
6 106 Kč
220 000 Kč
2000
olej, lepenka
42 x 60 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka "Tajemství" 2000
olej, lepenka
45 x 53 cm
Signatura: vzadu A. Mikulka 1998
kresba tužkou, papír
21 x 29 cm
Signatura: LU A. Mikulka 1996
tuš, akvarel, papír
30 x 42 cm
Signatura: PN A. Mikulka 2001