1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
ocelorytina
5,5 x 4 cm
ocelorytina
5 x 2 cm
Signatura: Mucha 1902 v tisku
1899
barevná litografie
58 x 4 cm
Signatura: LD v desce Mucha 99
ocelorytina
6 x 4,5 cm
15,5 x 11 cm
Signatura: Mucha v tisku
1911
barevná litografie, kašírováno na kartonu
165 x 82 cm
Signatura: PD Much 11 v tisku
1898
barevná litografie, novotisk 22/300
Signatura: PD Mucha 98 v tisku, PD sign. tiskaře
28 x 40 cm
Signatura: Mucha v tisku
barevná průmyslová litografie 22/300
53 x 32,5 cm
Signatura: PD Mucha 98 v tisku, PD sign.tiskaře
litografie
4 x 2,5 cm
Signatura: Mucha v tisku
barevná litografie
8 x 6 cm
Signatura: Mucha v tisku
17,5 x 7 cm
Signatura: PD Mucha v tisku