1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
12 x 6,5 cm
Signatura: PD Mucha v tisku
olej, dřevěná deska
35 x 24,5 cm
Signatura: LD Mucha, na rubu LN Mucha 1919
ocelorytina
5,5 x 5 cm
Signatura: na známce v tisku Alfons Mucha, R. Klimovic 1988 V. Fajt
1922
barevná litografie
76 x 43,5 / 50 x 28,5 cm
Signatura: PD Mucha v desce
ocelorytina
5 x 4 cm
Signatura: na známce v tisku M. Ondráček 1990
barevná průmyslová litografie 22/300
53 x 32,5 cm
Signatura: PD Mucha v tisku, PD sign. tiskařem
1899
4 x barevná litografie
4 ks 101,5 x 35,5 cm
Signatura: 4 x Mucha 99 v tisku
litografie
52 x 37 cm
Signatura: PD Mucha, LS Mucha 1919 v tisku
1911
barevná litografie, kašírováno na kartonu
165 x 82 cm
Signatura: PD Mucha 11 v tisku
18 x 11,5 cm
Signatura: Mucha v tisku
kvaš, pastel, tužka
34 x 24 cm
Signatura: PD dedikace Alf Mucha 36
ocelorytina
5,5 x 2,5 cm