1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
barevná průmyslová litografie 22/300
53 x 32,5 cm
Signatura: PD Mucha v tisku, PD sign. tiskařem
1899
4 x barevná litografie
4 ks 101,5 x 35,5 cm
Signatura: 4 x Mucha 99 v tisku
litografie
52 x 37 cm
Signatura: PD Mucha, LS Mucha 1919 v tisku