1860–1939
210
150 %
650 000 Kč
800 Kč
2 500 000 Kč
litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Mucha 901 v tisku
barevný dřevoryt, tisk
10 x 7,5 / 12 x 7 cm
Signatura: neznačeno, PD Mucha v tisku
barevná litografie, papír na lepence
v 101 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Mucha v tisku