109
132 %
16 675 Kč
500 000 Kč
kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy
v 54 ✕ š 76,5 cm
Signatura: na rubu Alena Kučerová 2014
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk
v 49,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1973
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, suchá jehla 17/20
v 43,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1965
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
perforovaný plech, matrice
53,5 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1965 - 70
perforovaný plech
53,5 x 77 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1965 - 70
perforovaný plech
52 x 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 27/60
53 x 75 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1988
perforovaný plech
61,5 x 85 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na rámu Alena Kučerová 1968
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 2/4
52 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1993
tisk z perforovaného plechu 14/50
75,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1974
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu a reliéf, papír
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1990
25,2 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1964
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |