109
132 %
16 675 Kč
500 000 Kč
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
perforovaný plech na desce
37,5 x 54,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kombinovaná technika, barevný tisk z perforovaného
57 x 89 cm
Signatura: sign. PD Kučerová Alena 1969
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |