109
132 %
16 675 Kč
500 000 Kč
tisk z perforovaného plechu 3/60
v 53 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1978
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
perforovaný plech, plaňky
74 x 98 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 1994, na štítku Alena Kučerová 1994
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
barevný tisk z perforovaného plechu 6/30
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1971
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 6/10
68 x 49 cm
2007
45 x 61 cm
suchá jehla 1/5
49,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1967
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1966-1968
dvoubarevný tisk z plechu
77 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 1968-66
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevný tisk z perforovaného plechu 1/30
37 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 70
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
1976 - 1977
perforovaný plech
56,5 x 77 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2007 - 2009
lakované perforované plechy, asambláž, dřevo
43 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007-8
2014
kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy
54 x 76,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2014
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |