109
132 %
16 675 Kč
500 000 Kč
perforovaný plech
61,5 x 85 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na rámu Alena Kučerová 1968
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 2/4
52 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1993
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |