109
132 %
16 675 Kč
500 000 Kč
tisk z perforovaného plechu 2/50
v 53 ✕ š 73,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 77
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 9/10
v 52,5 ✕ š 73,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1980–82
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 1/10
45,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1967
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, II. ED 2/50
53 x 75 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1969
tisk z perforovaného plechu 1/2
52 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1975, na rubu Alena Kučerová 1975
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 5/10
53,5 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1971, na rubu Alena Kučerová 1971
perforované plechy
50 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
suchá jehla, autorský tisk 4/10
32 x 49 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevný tisk z perforovaného plechu
77 x 55 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
perforovaný plech na desce
37,5 x 54,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kombinovaná technika, barevný tisk z perforovaného
57 x 89 cm
Signatura: sign. PD Kučerová Alena 1969
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2007
perforovaný lakovaný plech, asambláž, lakované dřev
40 x 59 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, soutisk, autorský tisk
47 x 61,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |