Aukční katalog večerní aukce číslo 7
olej, akryl, komb. technika, karton
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK 964
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1961 - 62
dřevěná deska s prvky vypalované hmoty, laky
49,5 x 84,5 cm
Signatura: sign. na rubu monogramem JK 61/62
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, překližka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 59
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na tvrdém podkladu
23 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 65
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolážovaný objekt
výška 36 cm
Signatura: sign. JK 75
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
koláž
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD JK 79
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1960 - 61
olej, email, vrypy, sololit, strukturální kompozice
101 x 122 cm
Signatura: sign. PN M 60 - 61
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
kvaš, olejová tempera, vrypy
42 x 85 cm
Signatura: sign. LD A. Šimotová 64
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, laky, překližka
100 x 100 cm
Signatura: sign. DU J. Vožniak 1978
olej, plátno
73 x 81 cm
Signatura: sign. na blind rámu Grygar 62
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
130 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Toyen 55
Vyvolávací cena: | 4 200 000 Kč |
1965 - 70
perforovaný plech
53,5 x 77 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1963 - 67
dřevo, kov
283 x 180 x 60 cm
Signatura: sign. Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
lavírovaná malba kvaší, tušová kresba, ruční papír
50 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
95 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 60 VIII
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Šíma
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
zalitá struska
176 x 42 x 42 cm
1933/51
olej, plátno
66 x 66 cm ( 26,5 x 26,5 inch. )
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 26. 11. 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, email, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Medek 66
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, písky, plátno
85 x 67 cm
Signatura: sign. LD JN 66
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
102 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD B. Dlouhý 77
kov, lak, textil, guma
74 x 51 x 48 cm
Signatura: sign. Nepraš
1982 - 83
olej, plátno
105 x 130 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 82 - 3, na rubu obrazu "Blbý program"
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
40 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 73
3x barevné pastelové pigmenty, ruční papír
51 x 30 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 97
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
akryl a saze na plátně
130 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 1989
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
63 x 42,5 cm
Signatura: značeno na rubu plátna PN J. K.
olej, plátno
71 x 81 cm
Signatura: sign. vzadu V. Boštík 1980
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
hliník
141 x 87 cm
Signatura: neznačeno
chromovaný kov, organické sklo, dřevěná deska
91 x 91 cm
Signatura: sign. na rubu Hugo Demartini 1971 Reliéf
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
papírový reliéf
104 x 104 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 76
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
98 x 96 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 90
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |