Aukční katalog večerní aukce číslo 5
olej na plátně
130 x 81 cm
Signatura: signováno a datováno PD Toyen 1959
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej na plátně
93,5 x 67 cm
Signatura: signováno a datováno PD Lacina 67
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
mahagon, tvrdé dřevo, dřevotříska
141 x 183 x 55 cm
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akryl na masonitu
180,5 x 109 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 050 000 Kč |
perský ořech, komb. technika, olej, olej. tempera
237 x 48 cm/ 98 x 48 cm
Signatura: signováno a datováno LN ABrunovský 1972
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej na plátně
85 x 65 cm
Signatura: signováno a datováno PD Liesler 66.
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej na plátně
74 x 55 cm
Signatura: signováno a datováno PD Medek 71
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
aluminium, variabilní objekt
43 x 23 x 23 cm
Signatura: signováno na fotografii
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej na plátně a kresba tužkou
130,5 x 105 cm
Signatura: signováno na rubu nahoře uprostřed Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej na sololitu
43,5 x 43,5 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu H. Stazewski 1976
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1968 - 69
akryl na plátně
155 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu Jan Kubíček 1968 - 69
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na plátně
51 x 51 cm
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej na plátně
141 x 141 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
2008
barva, dřevo (desky MDF) pokryté a leštěné brusným tmelem
117 x 113 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu Kolíbal 2008
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |