olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1960
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1989 / 1990
olej, koláž, textil, plátno
40 x 140 cm
Signatura: sign. 3 x PD J. Jíra 89, na rubu 1 x J. Jíra 90
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý, na rubu na blindrámu Dlouhý 1957
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, barvené plátno na lepe
28 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 61
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, sololit
48 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 65
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
koláž, plíšky
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1969, na rubu B. Kolářová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1959 - 1978
koláž, deska, zavěšené koláže na kartonu
53,5 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 78, koláže na kartonu různě
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1952 - 1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 52 - 53
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
bronzová plastika
v. 42 cm
Signatura: sign. zezadu monogram K
kombinovaná technika, asambláž, plastika, lana, des
125 x 82 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak 67, na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, olej, tuš, plátno
80 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Serpan 10.12.72
olej, sololit
38,5 x 46 cm
Signatura: sign. LD monogram JK 55
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olověná plastika
63 x 22 x 5 cm
Signatura: sign. zezadu Zoubek 66
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
reliéf, bombírovaný papír, barva, karton
24 x 13,5 cm
Signatura: sign. na rubu Hugo Demartini 1961, Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
plastika, osinkocement
v. 233 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, acronex, plavené křídy, pryskyřice, plátno
60 x 39 cm
Signatura: sign. LN R. Zörner 67, na rubu Zörner R. 1968
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
60. léta 20. s
kresba tuší, koláž, dřevěná deska
71 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
75,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1970
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
70 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu monogram júl - august 1960 OČ
strukturální malba, asambláž, koláž, papír, PVC šňů
44 x 32 cm
Signatura: sign. na rubu D. Chatrný 69
variabil, chromované železo
21 x 21 x 7 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, lepenka
51 x 44,5 cm
Signatura: sign. na rubu R. Kratina 64
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
bronzová plastika
37 x 136 x 37 cm
Signatura: neznačeno
2007 - 2009
lakované perforované plechy, asambláž, dřevo
43 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007-8
kombinovaná technika, dřevěná deska
30 x 41 cm
Signatura: sign. PN razítkem Kafka 69, na rubu Čestmír Kafka 1969
kombinovaná technika, pastel, tuš
51 x 73 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
pálená hlína, sklo, dřevěný podstavec
v. 45 cm
Signatura: sign. zezadu Zívr 1973
1963/1964
asambláž, dřevěný reliéf na dřevěné desce, barva
103 x 102,5 cm
Signatura: sign. na rubu Sekal 1963/4
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olejová tempera, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
plastika, epoxid
v. 141 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Jankovič 64
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1964 - 1979
kombinovaná technika, olej, tuš, akryl, reliéf, ruč
49 x 45,5 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý, na rubu 1964, 1972, 1974, 27. 6. 1979
propalovaná koláž, barevné tuše, plátno
85 x 75 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 83, na rubu Eduard Ovčáček
monotyp
49 x 63 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 69
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
115 x 130 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
koláž, kresba, sololit
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu 1978 Bronislaw Kierzkowski
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 1978
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |