akryl, sprej, plátno
95 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu V. S. 2001, 2001 V. Skrepl
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olověná plastika
v. 78,5 cm
Signatura: sign. zespodu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2004
tavené barevné sklo
90 x 60 x 35 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 590 000 Kč |
olej, plátno
150 x 120 cm
Signatura: sign. PN M. Kunc 86, na rubu Milan Kunc
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2004
olej, plátno
150 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu VS 196
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |