litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1946
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
litografie
19 x 11 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
8 kusů kolor. grafických listů
14 x 8 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvatinta komb. s leptem 2/30
31,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 46
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
originální litografie 8/20
22 x 14 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 43
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
litografie 70/100
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1972
Vyvolávací cena: | 7 700 Kč |
barevná akvatinta
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevná akvatinta
22 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
29 x 19 cm
Signatura: sign. Reynek
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
26 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
litografie
24 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář 45
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
38 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jar. Stretti-Zamponi
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
34,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
34 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
47 x 38,1 cm
Signatura: sign. DU František Tichý 48
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
32,5 x 41,4 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 40
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie, autorský tisk 15/25
35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan
1921
kresba tuší, papír
30 x 24 cm
Signatura: sign. PD E.F. 21 Sklenice
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
18 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn Praha 1935
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, karton
32,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD foltýn Brno 1936
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
21 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 40
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba perem, tuší, papír
21 x 20 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
tužka, pastel, papír
49 x 67 cm
Signatura: sign. LD Janoušek . 34
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kvaš, tuš, papír
27 x 20 cm
Signatura: sign. PD Šíma 935
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
komb. technika, karton
27,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 40
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
komb. technika, karton
16,5 x 13 cm
Signatura: sign. DU Boštík 194
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba tuší, papír
27 x 18 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 45
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
19 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, karton
23 x 30 cm
Signatura: sign. vzadu J. Kolář 95
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tužkou, karton
42 x 28 cm
Signatura: sign. PD Král 1926
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba pastelem, karton
43 x 58 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 44
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
uhel, pastel, karton
40 x 29 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 42
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1954
akvarel, tuš, karton
24 x 17 cm
Signatura: sign. LD Josef Lada 54
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
20 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 77
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
16 x 22 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1974
Vyvolávací cena: | 19 500 Kč |