21 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD Jos Navrátil
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
87 x 127,5 cm
Signatura: sign. PD A Bubák
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1851
olej, plátno
67,5 x 96,5 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Čermák 1851
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
19870
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: sign. PD A. Gareis 870
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno (nažehleno)
35,5 x 45 cm
Signatura: značeno na rubu A. Siegert 1934
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
82 x 126,5 cm
Signatura: sign. LD H. Savry
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
kolem r. 1885
olej na malířské paletě
35 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, malířská lepenka
41 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
75 x 96 cm
Signatura: sign. PD Till Leop.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, dřevo (ovál)
průměr 46 cm
Signatura: sign. LD Mucha
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
37,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1900 - 1902
pastel, tmavě okrový papír
46,7 x 41,5 cm
Signatura: neznačeno
1841
olej, dřevěná deska
47 x 37 cm
Signatura: sign. LD L. Pollak 1841
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1833
23 x 29 cm
Signatura: sign. PD 1833 Schütz pinx. 16 er
olej, plátno
61 x 50 cm
Signatura: sign. LD Josef Loukota
barevná akvatinta, č. 16
22 x 31 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku PV
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1909
barevná akvatinta, č. 16
23,3 x 31 cm
barevná akvatinta
22 x 36 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
15 x 10,2 cm
Signatura: sign. na rubu Antonín Waldhauser
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
10,4 x 15 cm
Signatura: sign. PD monogram AW
akvarel, karton, lepenka
27,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
30 x 25 cm
Signatura: sign. LD O. Číla
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
72 x 100 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon 1938
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
1908
2x litografie
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD M. Jiránek 1908
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
80 x 96 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 29
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1900 - 1905
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
olej, plátno
76 x 66 cm
Signatura: sign. PD Vl. Pukl 38
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
lept, č. 16
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon, v tisku TFS
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvatinta
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
36 x 43 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon, v tisku TFS 1927
akvatinta, č. 146
1900 - 1902
kresba uhlem, bílá křída, papír
24 x 28,8 cm
Signatura: sign. DU Kupka
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
22. 5. 1905
kompletní soubor bar. dřevorytů Františka Kupky
16,5 x 15,5 cm, 14 x 12 cm
Signatura: v tisku Kupka
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |