1922–1986
57
114 %
13 000 CZK
550 000 CZK
oil, cardboard
46 x 86 cm
Signature: V. Janousek 1965
Starting price: | CZK 65 000 |
drawing ink, paper
37 x 44 cm
Signature: Janousek 85
drawing ink, paper
25 x 42 cm
Signature: V.J. 82
Starting price: | CZK 9 500 |
comb. technigue, ink, carton
54 x 41 cm
Signature: Janousek 1960
Starting price: | CZK 4 500 |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 26 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 23 000 |
50 - 60 léta 20. stol.
plastiky, pálená hlína barvená, broušený a kolorov
8,5 - 10 - 10 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, vrypy, laťovka
125 x 75 cm
Signature: sign. V. Janoušek 1963
Starting price: | CZK 85 000 |
1970 - 75
kovová plastika
v. 45 cm
Signature: sign. dole Janoušek
Starting price: | CZK 43 000 |
měnitelný reliéf, malba, rytí, plechy, šrouby, mat
93,5 x 68 cm
Signature: na rubu přípis V. Janouškové
Starting price: | CZK 70 000 |
komb. technika, kvaš, tuš, karton
45 x 62,5 cm
Signature: sign. VJ 65
Starting price: | CZK 9 500 |
hliníkový plech, dřevo, plastika
v. 80 cm
Signature: sign. V. Janoušek
Starting price: | CZK 28 000 |
malba tuší, karton
42 x 59 cm
Signature: sign. DU Janoušek 65